Інформація про оплату

Шановні Абоненти!

Ми підтримуємо мережу в понад 50 населених пунктах Луцького району та тисячі Абонентів у місті Луцьк. Всі працівники компанії працюють в штатному режимі: консультують, відновлюють аварії, їздять на ремонти, підключають інтернет в безпечних укриттях та навіть, здійснюють нові підключення, щоб ще більше людей були в курсі останніх подій.

Щиро просимо вас, здійснити оплату за послуги Інтернет і Телебачення до 5 травня. Ці відносно невеликі кошти дозволять нам вистояти та продовжити забезпечувати вас зв'язком.

Абоненти, які наразі не мають можливості здійснити оплату, можуть скористатися послугою «Відстрочка платежу». На період воєнного стану вона дозволяє користуватися послугами після блокування протягом 15 днів з моменту активації (абонентська плата при цьому буде нараховуватиметься відповідно до поточного тарифу).

Щоб активувати послугу «Відстрочка платежу» зателефонуйте за телефоном 095 738 11 88 та повідомте, що Ви бажаєте скористатися послугою «Відстрочка платежу».

Також, на період воєнного стану ми скасовуємо плату за послугу «Тимчасове призупинення». Вона призупиняє користування послугами та на період призупинення зупиняє нарахування абонентської плати.

Наразі мова йде не про прибутки, мова йде про збереження робочих місць та підтримання мережі в дієвому стані.

Просимо Вас зрозуміти, що ми робимо все можливе, щоб Ви мали зв'язок!

Тримаймося разом! Україна переможе!

Більше публікацій

FAQ

Весь FAQ
Бажаєте зв`язатися з нами?