Акційний тариф «Комфорт+ТБ»

Мега пропозиція для нових Абонентів Волинських Оптичних Мереж. Підключайте акційний тариф «Комфорт+ТБ» та насолоджуйтесь швидкісним Інтернетом до 300 Мбіт/с та сучасним IP-Телебаченням OmegaTV з тарифом «VIP HD» який включає до 200 каналів за вражаюче низькою ціною 149 грн/міс протягом перших 3-х місяців з моменту підключення.

В акційний тариф «Комфорт+ТБ» входить:

  • Тариф на Інтернет «Комфорт». Ідеально збалансований тариф на Інтернет, який дає можливість відчути всі переваги користування Інтернетом на граничних швидкостях до 300 Мбіт/с за доступною ціною.
  • Тариф на Телебачення «VIP HD». Максимальний тариф на Телебачення який надає доступ до 200 українських та закордонних розважальних, пізнавальних та спортивних телеканалів, 75+ з яких – в HD-якості.

Користуючись телебаченням OmegaTV Ви отримуєте:

  • Керування ефіром (пауза, перемотування);
  • ТВ Архів (перегляд програм за останні 7 днів);
  • Програма телепередач;
  • Список каналів;
  • Батьківський контроль та багато іншого;

Після закінчення акційного періоду абонентська плата нараховуватиметься пропорційно сумі тарифу на Інтернет «Комфорт» та тарифу на Телебачення «VIP HD».

Офіційні правила акції на тариф «Комфорт»

Термін дії: 01.11-31.12.21р.

Разом з акційною тарифом «Комфорт+ТБ» Ви можете скористатися наступними акційними пропозиціями:

Подати заявку на підключення швидкісного Домашнього Інтернету і Телебачення Ви можете на сторінці Телебачення або за телефоном (095) 738-11-88.

Обирайте Волинські Оптичні Мережі, адже Ви варті якісного оптоволоконного Інтернету і Телебачення у своїй домівці.

 

*Акційна пропозиція не поширюється на існуючих Абонентів та Абонентів, які були користувачами послуг компанії Волинські Оптичні Мережі за місцем їх надання протягом останніх 3-х календарних місяців. Акційна пропозиція діє протягом 3-х місяців з моменту підключення.

**Тариф на Інтернет «Комфорт» надається за наявності технічної можливості.

Більше публікацій

FAQ

Весь FAQ
Бажаєте зв`язатися з нами?